7 Aralık 2011 Çarşamba

King Crimson & ToolGüzel şehirlerde muhteşem konserler oluyor. Bunların kayıtlarından mahrum kalmak istemeyiz. Bir de bazı ikililerin bir araya gelmesi olayı milyonda bir yılda Dünya'dan bir yıldızın görünmesi olayı gibi. Yakaladın mı kaçırmayacaksın. Bu ikililerden biri de King Crimson ve Tool'dur. Çok değil 10 yıl önce California'nın okyanus şehri San Diego'da bu ikili bir konser veriyor. Bildiğim kadarıyla da başka şekilde bir araya gelmediler. 


Şimdi Tool'a bok atılabilir, çünkü fazlasıyla King Crimson etkileri görülmekte müziklerinde. Zaten Maynard James Keenan da bunu inkar etmiyor ve San Diego konseri sırasında şöyle bir cümle sarf ediyor: '' Artık kimden çalıp çırptığımızı biliyorsunuz.'' E adama daha fazla yüklenilmemesi gerekir. Kaldı ki King Crimson şarkıları dışında Robert Fripp'in muhteşem introlarla Tool şarkılarına dehasından katmasını dinlemek için bile konser kayıtlarını dinlemeye değer. Sober'ı Fripp introsuyla dinlemek, ofofofof! 


Tool & King Crimson - Lateralus (Live in San Diego, 2001)
Tool - Lateralus Album: Lateralus (2001) Tool & King Crimson: San Diego, CA - 08/08/01 


Setlist: 01. The Construcktion of Light 02. Into the Frying Pan 03. Level 5 04. The Deception of the Thrush 05. Dangerous Curves 06. Lark's Lounge in Aspic Pt. IV 07. Thela Hun Ginjeet 08. Red 09. Intro 10. The Grudge 11. Stinkfist 12. Forty-Six & 2 13. Prison Sex 14. Schism 15. Pushit 16. Disposition 17. Reflection 18. Fripp Soundscape Intermission 19. Sober (Fripp Intro) 20. Parabol 21. Parabola 22. Ænema 23. Lateralus

6 yorum:

Adsız dedi ki...

http://www.megaupload.com/?d=5ADLXQED

Adsız dedi ki...

http://www.megaupload.com/?d=HFZOUQ7U

part1 bu, yukardaki de part 2.

alainbaudelot dedi ki...

What is the password? In advance, thank you.

Adsız dedi ki...

sorry, there is no password i guess.. i'll try to find another link to download.

Adsız dedi ki...

megaupload kapandı... u__u

Adsız dedi ki...

Please repost.